#

Hakkımızda

Sky Bursa bir Yürekli Havacılık Hizmetleri Ltd.Şti markasıdır. Yürekli Havacılık, kurucuları Plt. Onur Umur Yürekli ve Plt. Burak Yürekli kardeşler tarafından geride bıraktıkları toplamda 25 yılı bulan sanayicilik serüveni ardından radikal bir karar ile 2017 yılımart ayında Bursa da hizmete girmiştir. Yürekli Havacılık olarak amacımız, ülkemizde sivil havacılığın hak ettiği seviyeye gelmesi için gençyaşlı herkesi havacılık ile tanıştırmak, havacılık ile ilgili olarak,

Gençlerimize ve çocuklarımıza temel eğitimler vermek, havacılığı sevdirmek ve özendirmek, havacılığa hevesli herkese bu bambaşkadünyayı tanıtmak bu konuda tüm sorulara cevap vermek insanlarımızı doğru bilgilendirerek güvenli havacılık faaliyetleri için yönlendirmek, bu sektöre girmek isteyenlere eğitimden uçak satışına, servisdenyedek parçaya, picuçuşlarından, Shgmile ilgili her türlü belgelendirme ve ruhsatlandırma konularında profesyonel anahtar teslim danışmanlık hizmetleri sunmayı hedefliyoruz.

Kendi bünyemizde Havacılık ile ilgili olarak eğitimlerimize çok önem veriyor konumuzla ilgili gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında yeni eğitimler almaya ve daha önce aldığımız eğitimleri yenilemeye sürekli devam ediyor, bize duyduğunuz güveni sarsmamak için işimizi ciddiye alıyoruz.

Havacılık ile ilgili aklınıza takılan her konuda, eğitimden uçak tedariğinekadar bize yazabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

En son teknoloji ile üretilen güçlendirilmiş karbon fiber gövdeli havacılık oteritelerindentam not almış 2017 Model AtecFaeta321 kapalı kokpitli Ultralightuçaklarımız ile hizmetinizdeyiz.

Sizleri, her yaştan herkesi önce emniyet prensibimizi hiçbir zaman bozmadan güvenli uçuşlarımız ile gökyüzünde buluşmak unutulmaz anlar yaşamak için bekliyoruz.

Bizim en büyük kazanımımız, bize duyduğunuz güvendir. 

Yürekli Havacılık Hiz. Ve Turz. Tic. Ltd. Şti.